Panels Accordion (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Linear
kn: ರೇಖಾತ್ಮಕ

en: Fill
kn: ತುಂಬಿಸು

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Accordion
kn: ಅಕಾರ್ಡಿಯಾನ್
