Panels Accordion (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: active
lt: aktyvus

en: Fill
lt: Užpildyti

en: Auto
lt: Automatiškai
