Panels Accordion (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: None
lv: Nav

en: active
lv: aktīvs
