Panels Accordion (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: active
ne: सक्रिय
