Panels Accordion (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: None
pl: Brak

en: active
pl: aktywny

en: Linear
pl: Liniowy
