Panels Accordion (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: None
sk: Žiadne

en: active
sk: aktívny

en: Collapsed by default
sk: Predvolene zbalené
