Panels Accordion (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: None
sl: Brez

en: active
sl: aktiven
