Panels Accordion (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: None
sv: Ingen

en: active
sv: aktiv

en: Slide
sv: Glida

en: Auto
sv: Automatiskt
