Panels Accordion (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: None
ta: இல்லை

en: active
ta: செயலில்

en: Slide
ta: நழுவு
