Panels Accordion (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: None
tr: Hiçbiri

en: active
tr: etkin

en: Linear
tr: Doğrusal
