Panels Accordion (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: None
uk: Немає

en: active
uk: активне

en: Linear
uk: Лінійне

en: Slide
uk: Сковзання

en: Panels style plugins
uk: Плаґіни стилів для панелей

en: Fill
uk: Залити

en: Auto
uk: Авто

en: Accordion
uk: Акордеон

en: Swing
uk: Свінг

en: Animation effect
uk: Ефект анімації

en: Allows the panel pane to be collapsed.
uk: Дозволяє фрагментові панелі згортатися.

en: Collapsed by default
uk: Згорнуто за замовчуванням
