Panels Accordion (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: None
vi: Không có

en: active
vi: hoạt động

en: Slide
vi: Trượt

en: Fill
vi: Điền

en: Auto
vi: Tự động

en: Accordion
vi: Đàn xếp
