Panels Accordion (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: active
az: aktiv
