Panels Accordion (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: active
be: актыўны
