Panels Accordion (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: None
da: Ingen

en: active
da: aktiv

en: Accordion
da: Foldud menu
