Panels Accordion (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: None
de: Keine

en: active
de: aktiv

en: Panels style plugins
de: Plugin für die Anzeige von Panels

en: Fill
de: Füllen

en: Auto
de: Automatisch

en: Accordion
de: Akkordeon

en: Collapsed by default
de: Grundsätzlich zusammenklappen
