Panels Accordion (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: None
hy: Ոչ մի

en: active
hy: ակտիվ
