Panels Accordion (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: None
ka: არცერთი

en: active
ka: აქტიური
