Panels Accordion (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: None
nl: Geen

en: active
nl: actief

en: Slide
nl: Schuiven

en: Fill
nl: Vulling

en: Auto
nl: Automatisch

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Collapsed by default
nl: Standaard ingeklapt
