Panels Accordion (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: None
oc: Pas cap

en: active
oc: actiu(s)
