Panels Accordion (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: None
pt: Nenhum

en: active
pt: ativo
