Panels Accordion (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: None
ro: Nimic

en: active
ro: activ
