Panels Accordion (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: None
ru: Нет

en: active
ru: активно

en: Slide
ru: Слайд

en: Panels style plugins
ru: Плагины стиля для панелей

en: Fill
ru: Заливка

en: Auto
ru: Авто

en: Accordion
ru: Аккордеон

en: Allows the panel pane to be collapsed.
ru: Позволяет фрагменту панели быть сворачиваемым.

en: Collapsed by default
ru: Свёрнутый по умолчанию
