Panels Ajax Tabs (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Weight
de: Gewichtung

en: Select
de: Auswählen

en: Loading
de: Laden

en: Clean URLs
de: Lesbare URLs

en: Tab title
de: Titel des Reiters

en: Mini panel
de: Mini-Panel

en: Container ID
de: Container-ID

en: Entity Context
de: Entitätskontext
