Panels Ajax Tabs (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Weight
eu: Pisua

en: Panels
eu: Panelak

en: Select
eu: Aukeratu

en: Loading
eu: Kargatzen

en: Clean URLs
eu: URL garbiak
