Panels Ajax Tabs (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Weight
ru: Вес

en: Panels
ru: Панели

en: Select
ru: Выбрать

en: Loading
ru: Загрузка

en: Clean URLs
ru: Чистые ссылки

en: Tab title
ru: Название вкладки

en: Mini panel
ru: Мини-панель

en: Container ID
ru: ID контейнера
