Panels Ajax Tabs (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Weight
et: Kaal

en: Select
et: Vali

en: Loading
et: Laadimine

en: Clean URLs
et: Puhtad URL-id

en: Mini panel
et: Minipaneel
