Panels Ajax Tabs (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Weight
nl: Gewicht

en: Select
nl: Selecteren

en: Loading
nl: Laden

en: Clean URLs
nl: Gebruiksvriendelijke URL's

en: Tab title
nl: Tabbladtitel

en: Mini panel
nl: Minipaneel

en: Container ID
nl: Container-ID
