Panels Ajax Tabs (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Weight
sk: Váha

en: Panels
sk: Panely

en: Select
sk: Zvoľte

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: Clean URLs
sk: Čisté URL
