Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Loading
ar: جاري التحميل

en: Clean URLs
ar: المسارات النظيفة
