Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Select
az: Seçin

en: Clean URLs
az: Təmiz URL-lər
