Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Select
bg: Избери

en: Loading
bg: Зареждане

en: Clean URLs
bg: Статични URL
