Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད

en: Clean URLs
bo: དྲ་གནས་གཙང་མ

en: Mini panel
bo: ངོས་པང་ཆུང་ངུ་།

en: Reverse (NOT)
bo: ལྡོག་རིམ༼NOT༽
