Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Clean URLs
bs: Čisti URL-ovi
