Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Loading
ca: Carregant

en: Clean URLs
ca: URLs netes

en: Tab title
ca: Títol de la pestanya
