Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Clean URLs
dz: གཙང་དག་བཟོ་བའི་ཡུ་ཨར་ཨེལ་ཨེསི།
