Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Panels
es: Paneles

en: Select
es: Seleccionar

en: Loading
es: Cargando

en: Clean URLs
es: URL limpias

en: Tab title
es: Título de pestaña

en: Reverse (NOT)
es: Inverso (NEGACIÓN)
