Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Select
fa: انتخاب

en: Loading
fa: در حال بارگذاری

en: Clean URLs
fa: نشانی‌های ساده
