Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Select
fr: Sélectionner

en: Loading
fr: En cours de chargement

en: Clean URLs
fr: URL simplifiées

en: Tab title
fr: Titre de l'onglet

en: Mini panel
fr: Mini-panneau

en: Reverse (NOT)
fr: Inverser (NOT)
