Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Loading
gl: Cargando

en: Clean URLs
gl: URL limpos
