Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Clean URLs
gu: સ્વચ્છ યુઆરએલ
