Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Select
he: בחר

en: Loading
he: בטעינה

en: Clean URLs
he: כתובות URL נקיות
