Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Select
id: Pilih

en: Loading
id: Memuat

en: Clean URLs
id: URL ramah
