Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Select
it: Scegliere

en: Loading
it: Caricamento

en: Clean URLs
it: URL semplificati
