Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Loading
ka: იტვირთება

en: Clean URLs
ka: მკაფიო URL-ები
