Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Clean URLs
kk: Таза сілтемелер
