Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Loading
kn: ಲೋಡ್ ಮಾಡಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: Clean URLs
kn: ಸ್ವಚ್ಚ ಯು ಅರ ಎಲ್ ಗಳು
