Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Loading
ku: ئامادەکردن

en: Clean URLs
ku: به‌سته‌ره‌کان پاکەکان‌
