Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Loading
lt: Kraunama

en: Clean URLs
lt: Švarūs URL
