Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Clean URLs
lv: Tīri URL-i
